Osvita.ua Бізнес-освіта Програми навчання Фінансовий клуб у МІМ-Київ

Фінансовий клуб у МІМ-Київ

http://www.mim.kiev.ua/press/media/2017/321/

(044) 585-02-85
м. Київ, вул. Шулявська, 10/12В

Продовжуємо серію зустрічей у Фінансовому клубі МІМ-Київ. Найближча зустріч відбудеться 30 травня.

З провідними експертами Norvik Banka говоритимемо про:

  • Bitcoin і криптовалюти 
  • Відкриття рахунків у європейському банку
  • Загальний макроекономічний огляд «Україна і світові ринки»

Спікери зустрічі:

Олівер Рональд Брамуелл, Голова правління Norvik Banka. Має значний досвід роботи в банківському секторі, управлінні фінансами, контролі кредитних ризиків і сфері кредитування. Олівер Брамуелл отримав ступінь магістра математики в Уорікському університеті (University of Warwick) у Великобританії. У 2012 році отримав кваліфікацію дипломованого фінансового аналітика CFA (Chartered Financial Analyst). З грудня 2013 року - голова правління Norvik Banka. Працював також в банках Великобританії та Росії, зокрема Barclays Bank і Citibank.

Дмитро Калмиков, Перший віце-президент, керівник блоку «Міжнародний бізнес» Norvik Banka. Дмитро займається в Norvik Banka розвитком локального і міжнародного бізнесу, операціями на фінансових ринках, довірчим управлінням, private banking, а також розробкою банківських продуктів і маркетингом. Більше 18 років працював в приватних російських банках – Альфа-Банк, Агропромкредіт, Гута-Банк – де курував корпоративний бізнес, мережу філіалів і розвиток транзакційного бізнесу.

Сергій Волобоєв, головний економіст Групи Norvik. Сергій відповідає за консультування керівництва і клієнтів банку з питань ключових тенденцій світової економіки і фінансових ринків. Близько 20 років працював у Credit Suisse в якості провідного економіста банку на території, в 2010 став головним економістом по Росії і країнах СНД. Працював економістом в посольстві СРСР в Багдаді (Ірак), пізніше відповідав за Саудівську Аравію і Кувейт в Міністерстві закордонних справ СРСР в Москві. Ступінь магістра з міжнародної економіки та економіки розвитку отримав в Єльському університеті. Сергій також є стипендіатом програм Edmund S. Muskie та Joseph C. Fox.

Зустріч відбудеться 30 травня, 19-00 у конференц-залі МІМ-Київ.

Адреса: вул. Шулявська, 10/12 В (ст. м. «Політехнічний інститут»).

Участь у заході - безкоштовна.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!