Osvita.ua Іноземні мови Дистанційні курси Дистанційний курс англійської для дітей
Дистанційний курс англійської для дітей

Універсальний курс для дітей, які роблять перший крок у вивченні англійської мови

Дистанційний курс англійської для дітей

Як навчити дитину розмовляти англійською? Це питання часто задають собі батьки, прекрасно розуміючи, що чим раніше почати навчання, тим краще. У сучасному світі комунікацій, достатку іноземної літератури і безмежної потреби в спілкуванні, вивчення англійської - не просто данина моді, а те, що може принести реальну користь для дітей.

Однак прийняти правильне рішення, кажучи про англійську мову і вибір курсів для дітей, починаючих навчання, завжди нелегко. Тому вам пропонується звернути увагу на серію навчальних журналів, які розроблені спеціально для маленьких студентів 6-11 років. Це цікаві курси англійської, які будуть не тільки джерелом нових знань, але також стануть цікавою розвагою для дітей.

З першої сторінки навчального журналу дитина не просто занурюється в матеріал, а втягується в гру і стає її активним героєм. Вчитися дуже легко і цікаво. Попередніх знань для початку навчання не потрібно зовсім - достатньо вміти читати і писати російською мовою. Повний варіант курсу - 18 навчальних журналів (36 уроків) і 18 «керівництв» з відповідями (для самостійної роботи) плюс аудіододаток.

Щоб переконатися в тому, що курс «Англійська для дітей» підійде вашій дитині, ви можете прямо зараз безкоштовно завантажити пробний урок українською або російською мовою.

Які навички та вміння отримує дитина

Граматика. Основні граматичні правила подаються в контексті захоплюючих діалогів героїв курсу. Діти дізнаються, що таке невизначені артиклі, дієслова і їх відмінювання, присудки, дієслова-зв'язки, закінчення іменників у множині і багато іншого. В якості контрольних робіт пропонуються самостійні переклади з англійської на російську і навпаки.

Вимова. Разом з навчальними журналами ви отримаєте і 18 CD-дисків з англійською вимовою. Таким чином, у дитини завжди буде можливість чути, як правильно вимовляти те чи інше слово. Крім того, курс забезпечений транскрипцією. Окремі ж (складні) випадки розглядаються особливо.

Розмовні навички. Головна перевага курсу (але далеко не єдина) - в тому, що дитина активно «спілкується» протягом усього курсу навчання. «Ведучи діалоги» з героями курсу, дитина постійно розвиває свої розмовні навички та поповнює словниковий запас. Йдеться, зокрема, і про англійські цифри, назви яких для дітей завжди складні.

Читання і письмо. Як відомо, не всі курси англійської мови для дітей передбачають можливість навчитися читати і писати. Є думка, що дитині складно здобути ці навички. Однак багато хто забуває, якою важливою є подача матеріалу в цьому віці. Дистанційний курс англійської для дітей розрахований на те, що після закінчення занять дитина зможе читати і писати по-англійськи. Навички розвиваються в процесі виконання цікавих вправ.

За кожною дитиною, яка навчається на курсі, закріплений особистий викладач, який допоможе розібратися в матеріалах уроків і відповість на всі виникаючі питання.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть навчання англійської мови за цим дистанційним курсом, пропонуємо прямо зараз безкоштовно завантажити пробний урок українською або російською мовою. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти англійську вашій дитині буде простіше простого, адже курс побудований дуже розумно з методичної точки зору.

Освіта.ua
29.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!