Osvita.ua ЗНО ЗНО-2018 розпочнеться 22 травня
ЗНО-2018 розпочнеться 22 травня

У 2018 році кожен учасник тестування матиме право скласти тести не більш як із чотирьох предметів

ЗНО-2018 розпочнеться 22 травня

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти в 2018 році, проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Про це йдеться у наказі МОН, що підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Перелік тестових предметів наступного року дещо зміниться. До програми тестування включено тести з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та англійської, іспанської, французької та німецької мов. До переліку предметів не включено тест ЗНО з російської мови.

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов використовуються завдання сертифікаційних робіт двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.

Освіта.ua
08.09.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Скільки років тепер буде дійсне ЗНО? Далі лише 1 рік чи вже кілька?
Liudmila Misikova
Чи правда, до у 2018 році студенти коледжу мають здавати ЗНО після другого року навчання? Які предмети треба здавати? А після закінчення коледжу треба буде знову здавати ЗНО для вступу у внз?
Дмитрий
Когда будет конкретный график проведения ВНО?
Анастасія
Значить минулорічі результати зно в 2018році будуть не дійсними?
cos
Для Анастасія: Настя, наскільки мені відомо, то результати не дійсні з англійської мови точно. З інших дисциплін поки нічого тобі не скажу- ще не відомо. Можливо буде дійсний сертифікат, треба зачекати трохи до прийняття правил прийому до ВНЗ. Там буде видно.
АнастасіяАнастасія
Дякую,COS Маючи високі бали ЗНО,не вступила на бюджет тому,що в останній момент всі бюджетні місця було анульовано,тільки контракт.Була надія вступити наступного року на бюджетне місце,але мабуть не вийде.Англійська вже двоступенева. Хоча міністр освіти обіцяла,що результи ЗНО будуть дійсними кілька років.Така історія...
cos
Спіучуваю тобі. Алe я хочу тобі сказати—що крім мeдичного можна подати щe заяви на всякий випадок до іншого унівeрситeту (наприклад до пeдагогічного). Там прохідні трохи мeншe, і є більша вірогідність вступити на бюджeт. Алe хочу щe одну річ додати— подавай eлeктронні заяви нe в пeрші дні, а в пeрeдостанній дeнь, щоб бачити, який конкурс на кожну спeціальність існує. Проставляй пріорітeти— з пeршим більш вірогідно візьмуть на бюджeт, ніж 2-9. Враховуючи, що бали нe низькі, то пeвний шанс поступити має бути. Дізнався сьогодні—сeртифікати ЗНО дійсні у 2018 році за 2016, 2017 та 2018 р.
Коментувати
Катя Жук
А якшо я здаю історію замісь математики, і вона мені для вступу не потрібна, мені здавати другу половину зно з 20 століття, чи таке вже відмінили?
Тетяна
Раніше на психолога потрібно було здати ЗНО : укр., історію і біо. Що змінилось цього року??
Михайло Антал
Доброго дня. Іще раз щодо предметів, що здаються у формі ЗНО для вступу до медичного університету. Які здавати - обов’язково, а які лише частково, як ДПА? Дякую за зрозуміле мені пояснення.
cos
Для Михайло Антал: Доброго дня, Михайло Антал. Перелік предметів поки що не відомий для вступу до медичного університету. Це ще залежить від того, до якого навчального закладу вступати. Якщо наприклад до київського медичного, то українська мова і література,біологія або хімія,фізика. Якщо до вінницького університету-то українська мова і література, біологія або хімія, та історія. Необхідно інколи заходити на сайт університету і дивитися в правилах прийому (але вони будуть десь у жовтні-листопаді) Сайти: Вінницький національний медичний університет www.vnmu.edu.ua Київський http://nmu.ua
Коментувати
Ульяна
Доброго Дня! Якщо я у школі вивчаю німецьку, то чи можу я здавати англійську на ЗНО?
Вчитель
Для Ульяна: Не ризикуйте. ЗНО з англійської дуже складне, крім цього, якщо не наберете балів, то питатимуть вчителя і будуть придумувати як його наказати, як це вже почалось робити з вересня, хоч міністр освіти говорила, що ніяких порівнянь результатів ЗНО з шкільними оцінками не буде. Але ж це вже є!!! Є!!!
Коментувати
Наталія
Я не можу зрозуміти вас шановні міністри, чи хто там складає і затверджує предмети , для чого тоді піднімати теми , якщо все рівно нічого не міняється7
Наталія
Скажіть будь-ласка, а чому абітурієнти мед профілю мусять складати 4 ЗНО , а де обіцяна біологія ?
Геннадій
А результат и зно 2017 з української мови і історії теж не будуть дійсними в 2018році?
Оксана
А які обов’язкові предмети, 2 чи 3, трохи не зрозуміло. Дякую
Yava
Цьогорічний сертифікат ЗНО з англійської не буде дійсний ?
Вячеслав
Для Yava: ні
Коментувати
Snizhka
Я в шоці. То навіщо давати надію абітурієнтам на рахунок біології?!
Оксана Терещенко Ліснича
а як щодо абітурієнтів мед. профілю? Їм знову здавати 4 ЗНО (у/м, математика/історія, біологія і хімія)?
Елена Онищенко
Для Оксана Терещенко Ліснича: у/м, біологія, фізика або хімія.
Марія
А як же історія?нічого б не написано на рахунок цього.Сама зараз 11 клас і надіялась,що складатиму 3 предмети,дзвонила з Центр оцінювання якості освіти,то сказали що потрібно ще історію у формі ДПА
Владислава
Минулого року для вступу в медичні університети можна було обрати: хімія або історія, біологія та українська. це залежить від вузу. Цьогоріч чекаю ,які предмети будуть на сайтах вузів.
Коментувати
Вікторія
Минулого року дитина зі звичайної школи складала тест з англійської мови і могла вступити по профілю. Тепер відповідно її рівень В1,тоді у профільні заклади її не візьмуть,бо перевага буде на боці тих,хто здає В2???
Марк
Для Вікторія: пусть за годик подтянет английский.
Коментувати
світлана
Чи проводитимуть ЗНО для 9 класу? і які з предметів будуть обовязковими?
hahaha
Для світлана: ЗНО в 9 класі з 2018-19 н.р.
olesia
ЗНО в 9 складатимуть учні, які наступного року підуть до школи і вчитимуться за новою програмою. Це хзі слів міністра.
Коментувати
Алла
ЗНО з англ обов’язкове чи ні? Потрібно повідомити дітям.
Вікторія
Для Алла: Ні. Читати вмієте?
Алла
Читати вмію,посилання не відкрилося. Дякую,за відповідь,але Ваш тон....
Коментувати
Ірина
Що стосується англійської мови, як буде визначатись, який рівень складності буде складати учень. Цей рівень буде обирати сам учень, чи він залежить від поглибленності вивчення мови у школі.
Алла
Для Ірина:для профільних класів В2
Оксана
а если ученик не из спец школы, но хочет сдавать B2?
Наталія
Чи будуть іти на ЗНО учні ПТНЗ
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!