Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2017 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2017 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 29 червня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 11 липня.

Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

  • Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 17 до 26 липня включно.
  • Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.
  • Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення;

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

Виконання вступниками вимог до зарахування

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12.00 години 05 серпня;

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.

Інші категорії вступників

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 24 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, крім випадків, передбачених розділом ХІІІ Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2017 році.

Освіта.ua
28.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анатоль
Если я прошёл на бюджет в ПЕРВЫЙ приоритет, смогу ли я подать оригиналы на контракт на ТРЕТИЙ приоритет с 1 по 5? Или это только бюджетники в эти строки подают? Уточняю также, что я подавал все заявки бюджет+контракт. Спасибо за ответ!
Іван
Для Анатоль: Сможете подать, конечно. Только смысл стоять в бюджетных очередях, если можно подать без очереди позже.
Галина
Для Анатоль: для чого ви першим ставили пріоритет у виш до якого не хочете? 1 він тому і 1 що вступник туди хоче найбільше, а змінювати його на 2-й та ще й на контракт дуже тупо. Я б зрозуміла якби ви не проходили за 1-м пріоритетом але дуже туди хочете. На місці викладачів, якби я знала вашу ситуацію, дуже сумнівалася б у вашій адекватності
Коментувати
Анатоль
Если я прошёл на бюджет в ПЕРВЫЙ приоритет, смогу ли я подать заявку на контракт на ТРЕТИЙ приоритет с 1 по 5? Или это только бюджетники в эти строки подают? Уточняю также, что я подавал все заявки бюджет+контракт. Спасибо за ответ!
Валентин
Дабы больше не возникало больше никаких вопросов - возьму на себя ответственность ответить на них. Во-первых, заявления можно было подавать исключительно до 18.00 26.07. Во-вторых, результат конкурса будет известен через пару дней (как для контрактников, так и для всех остальных), скорее всего послезавтра. Зайдя в личные кабинеты вам придет оповещение, или изменится статус заявки на соответствующий, в случае если вы проходите (на бюджет или контракт), так что не сомневайтесь, - никто не будет забыт. Также, в обязательном порядке, вы будете уведомлены в сроках, месте и времени подачи документов либо путем звонка, либо в письме, которое будет выслано на почту и личный кабинет.
Іван
Для Валентин: Заявления поступали минимум до 21 часа 26.07. Это факт. Результат конкурса будет не через пару дней, а аж 1 августа. Просьба не фантазировать и не дезинформировать общественность.
Коментувати
Жанна
Відповідь чи пройшла я на контракт прийде мені 5 серпня в електронний кабінет , чи де потрібно буде це дивитися???
Лариса
Чи приймають ще документи 28.07.2017р. в Прикарпатський університет
Іван
Для Лариса: Ні, документи вже нікуди не приймають.
Коментувати
Natalia Krutchenko
Чи буде оновлюватися інформація на vstup.info поступово щодня, чи ми побачимо остаточний результат 1 серпня?
Іван
Для Natalia Krutchenko: Логічно припустити, що буде одне оновлення, можливо завтра, а наступне вже 1 серпня. Між цими датами оновлювати по суті не буде чого.
Коментувати
Остапа
Доброго дня! Подаю на заочне. Як дізнатись пройшла я чи ні і коли подавати оригінали? Вибачте за дурні питання, але дійсно не розбираюсь у цьому :)
Лена
Что такое лицензионный обсяг,это общее количество абитуриентов,которое может зачислить вуз или как?
Іван
Для Лена: Саме так - це максимальна кількість студентів, яку вуз може підготувати.
Коментувати
Лена
Как и где можна узнать,что зачислена на контракт?
Іван
Для Лена: В наказі про зарахування на контракт після підписання цього самого контракту та подачі оригіналів.
Коментувати
Максим
До 5 серпня потрібно подати орігінали документів тим,хто іде на бюджет і на контракт,чи тільки тим,хто на бюджет іде?
Natalia Krutchenko
Для Максим: Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12.00 години 05 серпня; Так написано вище на сторінці у статті.
Коментувати
Татьяна
Зараз деяким абітурієнтам телефонують з вузів і пропонують подавати оригінали на навчання, мені не телефонували -чи значить це що я не проходжу на навчання?Чи обов’язково мають телефонувати?
Стьюдент
Для Татьяна: Ні. Якщо Ви бачите, що 100% не проходите на бюджет, то можете уже вибрати собі університет, де проходите на контракт. Але краще зачекайте 1 серпня. Все-одно зарахування що на бюджет що на контракт буде здійснюватися по рейтинговому балу, а не по тому, хто перший привіз оригінали документів.
Лілія
Телефонують в основному тільки на контракт, і телефонують виші з низьким рейтингом, які поспішають забрати собі студента. Сину телефонували з двох вузів, але ми відмовилися, чекаємо результатів основних. Не поспішайте!!!
Коментувати
Снежана
скажіть, будь ласка, а обов’язково, щоб документи оригінали в вуз везла саме я. Просто по деяким обставинам в мене не виходить. Можна щоб їх завіз хтось з рідних?
Галина
Для Снежана: ні не можна. Написано ж чітко "особисто", навіть немає умови, що можна оформити довіреність
Лілія
Ні, не можна. При подачі документів заповнюються різні анкети, документи для особистих справ та інше. Без Вас ніяк.
Коментувати
Лена
Когда придет ответ про вступления на контракт?
Стьюдент
Для Лена: 1 серпня будуть показані списки хто на бюджет. З 6 серпня на контракт.
Коментувати
Татьяна
Добрый день. В личном кабинете написано "виникла помилка".Что делать?
Лена
Для Татьяна: у меня была такая же проблема,я очистила браузер и перезагрузила теперь все ок
Коментувати
Андріана
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо по рейтинговим спискам на 1 серпня я не проходитиму на навчання за державним замовленням, то чи є можливість, що через декілька днів я піднімусь у рейтингу( так як відсіюватимуться заявники, які подали оригінали в внші ВНЗ)?
Іван
Для Андріана: Не підніметесь.
Андріана
Чому ні?
11
тому що заявники,які отримають право на бюджет по найменшому приоритету,якщо не принесуть оригінали-взагалі втратять це право, але їхнє місце не лишиться,а пропаде, а загальна кількість бюджетних місць зменшиться,або на нього візьмуть пільговика
Коментувати
Олег
Скажіть будь ласка, до якого числа можна подати документи на ОС " Магістр "?
Ліза
на сайті пишеться, що потребує уточнення вступника, що треба відіслати скан-копію додатка до атестата на єлектронну пошту, відправивши, ніякої відповіді не отримала, що робити? Як приймуть мою заяву?
Арина
Для Ліза: Звоните срочно в ВУЗ в приёмную комиссию!!!(телефону на сайте ВУЗА
Коментувати
Арина
Сьогодні, 26 липня 2017 року, закінчується реєстрація заяв вступників для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарного і фармацевтичного спрямування).Усі заяви, які надійшли до ВНЗ більше ніж три дні тому, мають бути опрацьовані приймальними комісіями сьогодні до 10-ї години ранку. У кабінетах вступників повинен з’явитися статус «Допущено до конкурсу» або «Відмовлено». Заяви, які надходитимуть упродовж сьогоднішнього дня, будуть відпрацьовані приймальними комісіями до 18 години 27 липня.
Ірина
Для Арина: добрий день. У особистому кабінеті пише: допущено до конкурсу,але фамілії не знаходжу. Що робити?
Коментувати
Ірина
Будь ласка дайте відповідь. Можливо треба дзвонити у вузи і питати, чому нас не має в базі даних. Дякую!!!!
Арина
Для Ірина: В чём проблема позвонить??? Поднимают трубку сразу, отвечают на все вопросы компетентно...
Іван
В якій базі даних немає? Звідки ви отримали доступ до ЄДЕБО, щоб щось стверджувати?
Коментувати
Ірина
Додобрий день. Ми подали заяви і у 4 вухах знайшли себе інших три ні. Чому, що робити?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!