Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України
Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування

Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2018 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1378 від 13 жовтня 2017 року.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише за 2018 рік.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році, в залежності від спеціальності, обраної абітурієнтом.

Для вступу на окремі медичні спеціальності буде встановлено мінімальну кількість балів з біології, хімії або математики. Вона становитиме 150 балів і стосуватиметься спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія».

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі. У паперовій формі подаються заяви:

  • для реалізації права на вступ за співбесідою, іспитами та/або квотою-1, квотою-2 відповідно до цих Умов;
  • за наявності розбіжностей у прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в його документах;
  • у разі подання іноземного документа про освіту;
  • у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
  • у разі відсутності в Єдиній базі відомостей про документи про середню або вищу освіту, які є підставою для допуску до участі в конкурсі;
  • у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтвердженої довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2018 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається раніше — 2 липня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, якщо це викликано установленими законодавством особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, проводяться до 11 липня.

Прийом заяв та документів від вступників починається 12 липня, крім військових вищих навчальних закладів (військових підрозділів вищих навчальних закладів) та закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

  • Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 14 до 26 липня включно.
  • Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно.
  • Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 01 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення.

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу. Вищі військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів забезпечують виключення зарахованих на місця державного замовлення вступників з конкурсу на інші місця державного замовлення не пізніше 23 липня.

Виконання вступниками вимог до зарахування

Рейтингові списки вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3), із зазначенням рекомендованих до зарахування формуються на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією згідно з виставленими вступниками пріоритетностями з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням та оприлюднюються не пізніше 01 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 06 серпня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2018 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.

Інші категорії вступників

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 26 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, крім випадків, передбачених розділом ХІІІ Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2018 році.

Освіта.ua
15.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия
Подскажите, пожалуйста, есть ли какие-то льготы для поступающих из зоны АТО,которые проживают на территории неподконтрольной Украине при сдачи ЗНО. Про "Донбасс-Украина" - в курсе. Дают ли дополнительные баллы, как для детей из сельской местности?
Дмитрій
Якщо я військовослужбовець за контрактом ЗСУ і маю сертифікати ЗНО за 2016 рік,можу вступати на заочну форму навчання?
Інна
чи є можливість вступити до медичного вузу випуснику мед.коледжа без складання ЗНО
Олена
Чи зможу я пройти на контракт з сертифікатом 2016,якщо не буду мати можливості здати ЗНО з англійської,хочу вступити на юридичний,а там анг або математика на вибір,математики не здавала
Галина
Для Олена: ні
Коментувати
Tina
Напишіть будь ласка умови вступу для здобуття магістра за спеціальністю філологія. Скільки можна подати заяв і в скільки вузів?
Студент
Поясніть будь-ласка вимоги вступу для здобуття ступеня магістра за спеціальністю політологія.
Дан
Будь-ласка, підскажіть , якщо ЗНО 2016 року + англ 2018 року чи зможу я скористатись можливістю потрапити на держзамовлення у 2018 році?!??? У 2016 році я вже потрапив на держ але в цьому році забрав документи з вузу ????!!
Галина
Для Дан: Зможете. Але вам доведеться повернути державі витрачені на Ваше навчання за 1,5 роки кошти. Це прописано в законі "Про вищу освіту".
Коментувати
Абітур
Хто знає скільки державних місць заочникам дадуть в 2018 (усі вузи цікавлять)?
Вероника
Для Абітур: Эту информацию можно найти в Правилах приёма каждого ВУЗа , сами Правила приёма можно найти на сайте ВУЗа.
Коментувати
Профі
Всі ці терміни , дати , умовності треба відмінити. Встановити один- набір до 1 жовтня! Прийом на основі Зно проводять виші. Крапка. На контракт-- співбесіди. Повна відповідальність - на універі!!!!!
Абитур
Почему за бугром принимают в вузы круглый год , а в нас по выдуманному кем -то графику?? Госпожа министр ,отрезвите вы , наконец, своих эпигонов!!!
Сентя
Для Абитур: дурость в вышке из- за группы " реформаторов": шаров , ковтунец и пр . Кадрюги....
Коментувати
Фізик
Ще раз із сумом прочитав цей матеріал. Ну не може у великій європейській країні всим керувати міністерський чиновник!!! Це нонсенс. Де є таке у США что Японії??? Знищуються базові галузі, ніякої немає профорієнтації , вузи не знають хто і скільки прийде до них....... А зроблено це за грузинським сценарієм, для третьорозрядних країн. Невже президент, парламент не можуть зупинити цей маразм!!!
Игорь
Подскажите пажаласта што нужна штоб вступить в детьськмй ваений марфлот если знаете то пазваните на етат номер 0974024540 пажалуста мне 11лет
гость
Для Игорь: Для початку потрібно вивчити мову.
Коментувати
Анастасія
Доброго вечора! Чи можливо вступити до ВНЗ у вересеі?
Игорь
Для Анастасія: да канешна удачи
Юля
Для Игорь: Учи грамматику! Не позорься
Коментувати
Аля
Чи можна вступити до внз у вересні на контрактну форму навчання?
Mariana67
Доброго дня. Я подавала до НАУКМА заяву на контракт, бал 167,15. Ліцензований обсяг 125, а я 122. чи є шанси пройти на контракт? (я залишила оригінали документів також)
Міла
Чи можна подавати документи на контракт в університет, якщо він не зареєстрований електроному кабінеті? Дякую.
Василь
Якщо я здав оригінали документів де обрав приорітет і там не пройду.Яка процедура подачі документів в інші вузи і чи встигну це зробити коли вони в інших областях.А можна не пройти і в наступному.
Оксана Довганюк
коли будуть списки рeкомeндованих на контракт?!коли здавати оригінали докумeнтів?
Катя
Для Оксана Довганюк: Здавайте тоді, коли вам зручно. Коли будуть списки, уточніть у виші.
Коментувати
Tanushka
Коли будуть відомі списки рекомендованих на контракт? І якщо я на 420 місці у списку із 340, в мене є ще шанси?
Катя
Для Tanushka: Важливо не те, на якому ви місці, а кількість ліцензійного обсягу. Але думаю, що у вас прекрасні шанси. Подавайте документи, решту вам скажуть у виші.
Коментувати
Денис
Як гадаете,чи є у мене шанс вступити у ВНЗ на контракт?Я на 269 місці із 240?
Друзілла Галицька
Для Денис: звісно перегляньте тих хто попереду вас і відніміть тих хто йшов на початку списку але не був рекомендований - вони вступили до інших закладів
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!