Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Розпочався прийом заяв на вступ до вишів
Розпочався прийом заяв на вступ до вишів

У середу розпочався прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі середньої освіти

Розпочався прийом заяв на вступ до вишів

У середу розпочався прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України подання заяв до вишів, за виключенням деяких категорій абітурієнтів, здійснюється виключно в електронній формі.

У 2017 році абітурієнти мають право подати на місця державного та регіонального замовлення до дев’яти заяв не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Кількість заяв для участі у конкурсі на контрактні місця не обмежена.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн. Для подання електронної заяви вступник має пройти відповідну реєстрацію.

Реєстрація

Для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі у вищих навчальних закладах функціонують консультаційні центри при приймальних комісіях для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі.

Вступник під час подання заяви про участь у конкурсному відборі на основі повної загальної середньої освіти, який претендує на місця державного або регіонального замовлення має зазначити у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв. Увага! Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.

Для участі у конкурсі для вступу за різними формами навчання вступники подають окремі заяви.

Вступник має право до дати закінчення подання електронних заяв скасувати у власному електронному кабінеті подану ним раніше заяву, зареєстровану та допущену до конкурсу у вищих навчальних закладах, без права подання нової заяви з такою ж пріоритетністю.

Цього року подання заяв від абітурієнтів триватиме до 26 липня.

телефонні лінії з питань вступу

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

 

Освіта.ua
12.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
віктор
хтось подавав заяви в драгоманова чого там не шукае конкурсні пропозиції?
Христя
Яке джерело фінансування обрати у випадку якщо я хочу за собою залишити право вступити на платне, але спершу хочу перевірити усі обрані спеціальності чи попадаю на бюджет? Тобто: Якщо я для спеціальності з пріоритетом 1 виберу перший варіант фінансування (і державне і за кошт фіз. осіб) і за рейтингом на державне не попаду, а на платне попаду, тоді це і буде обрана спеціальність чи відбудеться перехід на наступну бюджетну спеціальність?
Іван
Для Христя: Відбудеться перехід на наступний пріоритет і лише якщо за усіма пріоритетами вас нікуди не зможуть рекомендувати на бюджет ви ообираєте куди підете на контракт. Оптимальний вибір - перший варіант. Він дає вам найширше поле для маневрів - спочатку ви берете участь за усіма пріоритетами в конкурсі на бюджет, а потім можете будь-куди з поданих заяв піти на контракт, якщо з бюджетом не складеться або він вам не сподобається.
Христя
Дуже дякую за гарне роз’яснення)
Коментувати
віктор
хтось знае чого в електроном кабінеті на заявкі написано зареестровано в навчальному закладі а на вступ інфо написано допущено до конкурсу?
Іван
Для віктор: вступ.інфо пише що хоче.
віктор
а електроний кабінет пише правду?
Коментувати
Ірина
чому в особистому кабінеті вказано "зареєстровано в "Єдиній базі", а в рейтинговому списку Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова в срисках прізвище відсутнє
оля
Для Ірина: Спочатку повинно бути "Зарєєстровано у навчальному закладі", а у списках з’явться пясля статусу "Допущено доконкурсу"
Коментувати
віктор
а шо означае зареестровано у навчальному закладі ? вже два дня такий статус заявки
Іван
Для віктор: Означає що вуз працює надо обробкою вашої заяви.
віктор
два дні? обробляють
оля
Для віктор: Це залежить від ВНЗ. У мене , наприклад, від подачі заяви до "Допущено до конкурсу" пройшло 2-3хвилини. Я навіть не повірила, думала, що щось не так. А деякі ВНЗ можуть ці операції проводити декілька діб/ Хоча може залежати від кількості поданих заяв. 2-3 заяви швидше можна розглянути, ніж сотні за день.
Коментувати
Даринка
що означає коли на вступінфо в рейтингових списках пише вітай вас рекомендовано на бюджетні місця
Іван
Для Даринка: Означає що система ще дуже сильно глючить. Чекайте, поки почне працювати адекватно.
оля
Для Даринка: Це минулорічні залишки ПЗ.
Коментувати
сергій
як зазначить пріорітет в електроній заяві там такого нема підкажіть пожалуста дуже нада
BV_17
Що робити коли змінився статус на "Допущено до конкорсу"?
сергій
Для BV_17: жди поки буде написано рекомендовано до зарахування
Іван
1 серпня :) .
Коментувати
сергій
що робить якщо все заповнив а сайт не шукае конкурсні пропозиції скажіть будь ласка
Іван
Для сергій: Обрати Київ без області.
Коментувати
сергій
18.07 сайт не працюе в який час краще подавати заяви?
Ь
Для сергій: там написано, що з 8:00 до 10:09 кожан день проводяться технічні роботи, і сайт може не працювати
Коментувати
anton
Підкажіть будь-ласка, що робити якщо при створенні електронного кабінету я помилково завантажив довідку про проживання у селі у міжнародні олімпіади, подав заяви і сьогодні це помітив, підвантажив довідку там де має бути,а ту видалити неможливо
Іван
Для anton: Її вузи видалять під час обробки вашої заяви.
Коментувати
Tatyana Klyuchnikova
Добрый день! В Электронном кабинете стоит статус в колонке поданые заявки" Зареєстровано в Єдиній базі". Что это означает?
Nana
Как скоро можно будет следить за конкурсом на VSTUP.INFO ?
Саша
Для Nana: Сьогодні вже ніби можна
Коментувати
BV_17
Шановний вступнику! Просимо перевірити відображення в особистому електронному кабінеті УСІХ поданих Вами заяв! Подані раніше заяви, що НЕ ВІДОБРАЖЕНІ в особистому електронному кабінеті, НЕОБХІДНО ПОДАТИ ПОВТОРНО до 18:00 год. 26.07.2017! У вас теж таке?
абитура
Для BV_17: у всех такое
Коментувати
qwerty
Допоможіть, будь ласка!! Якщо не можу обрати спеціалізацію, значить мені потрібно буде уточнювати це саме у ВНЗ?? І заявці повинні надати статус "потребує уточнення"?
Veronika Brezhestovskaya
А що ти можеш зробити, якщо її просто немає? Ти нічого не зробиш, в мене та сама ситуація.
лена
Для Veronika Brezhestovskaya: Для Nana: после 01.08 как написано в Правилах
Коментувати
Ліля
Кому приходив лист потребує уточнення вступником Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова? Що робити там потрібно абсолютно все ?
абитура
Для Ліля: скинути їм все, що вони хотять на пошту
123
А когда вы подали заявку на мед?
Ліля
13.07.2017
Коментувати
BV_17
Змінено статус на "допущено до конкурсу". Що робити далі?
Даша
Для BV_17: За результатами розгляду уповноважена особа приймальної комісії надає електронній заяві один з таких статусів, що відображаються в особистому кабінеті вступника: «Зареєстровано у вищому навчальному закладі» або «Потребує уточнення вступником».
Даша
Для BV_17: На підставі рішення приймальної комісії вищого навчального закладу про допущення чи недопущення вступника до участі у конкурсному відборі для вступу до вищого навчального закладу уповноважена особа встановлює електронній заяві вступника статуси «Допущено до конкурсу» або «Відмовлено вищим навчальним закладом» (із зазначенням причини відмови).
Коментувати
lena
Уже какой день не меняется статус! Почему? и что делать
Анна
Если я отменила заявление могу ли я подать такое подать такое же только другой приоритет?
Julia
Для Анна: да если университет не успел принять. У моего сына универ принял отмененное заявление))) Это было в четверг, его просто не убрали, оказывается из базы. Хорошо, что приоритет не собирался менять
Коментувати
Ната
При спробі обрати спеціальність у окремих ВНЗ, яка точно є в бакаларських програмах на сайтах ВНЗ та на vstup.info, сайт їх не висвічує, взагалі. Наприклад, так з Могилянкою та КПІ, спеціальності 113,121,122. Це що? Як з цим боротись?
оля
Для Ната: Не знаю, у мене в КПІ на 121, 122 все ОК!
Ната
Нам не показує. Дніпро, Харків - без проблем, а вказані внз - ні.
оля
Для Ната: у графі регіон віберіть КИЇВ а не киівська область/ м. Київ. тоді все получиться. Таку помилку роблять багато людей
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!