Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Деяким вступникам дозволили подавати паперові заяви
Деяким вступникам дозволили подавати паперові заяви

З 15 липня 2017 року вступники отримають право подати заяву до вишу в паперовій формі

Деяким вступникам дозволили подавати паперові заяви

У зв'язку з випадками відмови у реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів, з 15 липня 2017 року вступники отримають право подати заяву до вишу та відповідні документи в паперовій формі. Відповідне рішення ухвалено Міністерством освіти у зв’язку з проблемами у роботі системи електронного вступу.

«Вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника», - повідомляють у Міносвіти.

Проблеми у роботі системи у Міносвіти пояснюють запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників.

У зв'язку із ухваленим рішенням, вищим навчальним закладам доручено за результатами кожного робочого дня надсилати до ДП «Інфоресурс» таблиці із зазначенням даних зареєстрованих вступників.

Як відомо, відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України подання заяв до вишів, за виключенням деяких категорій абітурієнтів, у 2017 році мало здійснюватись виключно в електронній формі.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
валентина
подали заяву до університету "Україна", поїхали особисто подавати документи в паперовій формі, і вияснилося, що те що пишуть на сайті університету зовсім не сходиться з дійсністю: ціна різна, форма власності різна, гуртожитку -0, пільг - 0 !?
Таня Гладун
Допоможіть! Я надіслала заявки до 4 вузів,але мені відповіть прийшла лише від одного в статусі"Зареєстровано в навчальному закладі",а інші і досі в статусі"Зареєстровано в Єдиній базі".І це при тому,що я вже надсилаю заяви вдруге.Перший раз відповіді не було 4 дні,лише потім прийшло СМС ,що потрібно надіслати ще раз заяву.Що робити?Чому і досі немає відповіді від інших вузів?З моменту подачі повторної заяви вже пройшло дві доби
Наталія
В мене теж на 6 заявах пише обмеження на 4 спеціальності на бюджет навіть тоді, коли я позначаю контракт. Що робити? В мене вже здають нерви.
Влад
При подачі 6 заяви пише "перевищено обмеження на 4 спеціальності на бюджет". Що це означає?
Марічка 99
Якщо пише, що зареєстровано в навчальному закладі, то це означає,що треба почекати і буду допущена до конкурсу?
Оля
Чи можна створити ще один електронний кабінет, якщо я вже створила один і подала з нього заяви до ВНЗ?
Свiтлана
Для Оля: навiщо?
Коментувати
Маряна
якшо подала 9 заяв, потім одну сказувала , я не можу більше подати нової?????????? вибиває: Перевищено обмеження на чотири спеціальності на бюджет
Менеджер
Для Маряна: шановна, на алi экспресс продаются губозакаточнiмашинки. Недорого. Ти Шо, збирпэшся вчитися в 9 вузах? Завдяки таким, як ти згорять бюджетнiмiсця с багатьохивузах i iншi абiтурiэнти повиннi будут йти на контракт
Коментувати
Ольга
Як видалити скан копію приписки в персональному електронному кабінеті вступника, якщо вже подала заяви на вступ?
Оксана
Для Ольга: дзвоніть в вуз у приймальні комісію і просіть скасувати. Вони скасовують тільки проконтролювати на наступний день.Ми телефонували нам скасували і через годину в кабінеті було повідомлення допущено до конкурсу.
Коментувати
лилия
я в розпачі( Видаалилися заяви з 2 3 4 місь приорітету,подати знову не вдається,бо Перевищено обмеження на чотири спеціальності на бюджет. Що робити????
Марта
Я в кабінеті зареєстрована, але не можу подати заяви: при натисканні на "пошук" нічого не відбувається. Що робити?
Ярослав
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, що робити у випадку коли подав заяви, а потім скасував дві( статус: зареестровано в едбо), їх можливо відновити??? Система видає: "перевищено обмеження на 4 спеціальності на бютжет". Хоча подано на бютжет до університету лише 2!
лилия
Для Ярослав: в мене те ж саме( ти ще не знайшов вирішення цієї проблеми?
Ярослав
ще ні! треба телефонувати за номером, який є на цьому сайті:https://www.inforesurs.gov.ua/
Коментувати
Віталій
Підскажіть будь-ласка, що робити якщо при подачі заяви вискочило попередження: "Не коректно введений середній бал: треба ввести 8,9, а не 9,2." Але це була подана 7 заява, що робити в такій ситуації?
Оля
Я вже подала шість заяв і лише на сьомій мені вибило що "перевищено обмеження на 4 спеціальності на бюджет" І навіть коли пробую подати на контрак все одно пише те саме.що це означає?
Маріна
При подачі 6 заяви пише "перевищено обмеження на 4 спеціальності на бюджет". Що це означає?
Valeriia Piharova
Для Маріна: Може різні спеціальності? має бути чотири, а заяв девять
Коментувати
Ирина
Подскажите, пожалуйста, при регистрации личного кабинета абитуриента какой средний балл аттестата загружать по 12-бальной или 200-бальной шкале? НЕТ НИГДЕ РАЗЬЯСНЕНИЙ!
Оля
Для Ирина: по 12 бальной. Тот бал, который в атестате стоит. Через запятую или точку, при этом перейти на английский алфавит. 10,4 или 11.2
Ирина
Спасибо. А кто переводит дальше в 200 бальную? ВУЗ?
Іван
ЄДЕБО автоматично.
Коментувати
Тарас Петрович
Такої ганьби ще не було. Повний непрофесіоналізм. Міністерку - у відставку!
andrij
Підскажіть будь-ласка, що робити якщо при створенні електронного кабінету я помилково завантажив довідку про проживання у селі у міжнародні олімпіади, подав заяви і сьогодні це помітив, підвантажив довідку там де має бути,а ту видалити неможливо
неприложуума
Им до люмпена, с его мелкими проблемами, нет никакого дела. Отдыхают где-то на Канарах.
Сердитая
Кто несет ответственность за то, что ИС Конкурс не работает?? На титульной странице сайта Вступ Инфо указано: Цей сайт став можливим завдяки підтримці американського народу відповідно до Договору про співпрацю #121-А-13-00001 з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Інформація, надана тут, належить авторам і не обов’язково відображає точку зору USAID чи Уряду США. ІС «Конкурс» адмініструється ГО «Центр освітньої політики» в рамках діяльності проекту міжнародної технічної допомоги «Альянс програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні» (USETI Legacy Alliance) за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID). ІС «Конкурс» функціонує відповідно до Наказу МОН України № 514 від 11 червня 2008 року. С 2008 г. база работала..До того, чтоб отключить ИС Конкурс не додумался ни один из бывших МО, даже Табачник!! Родители и абитуриенты требуют открытости и прозрачности вступной компании!
Поступающий
Хорошо, если будут отображаться на равне со всеми. Только с большим трудом в это верится ((

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!