Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032)261-53-22, 295-47-73
м. Львів, вул. Городоцька, 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр» (за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент») та «магістр» (за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент»).

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7 200 до 15 900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів
Рейтинг університетів "Компас" (2013):189 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 18.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
1175
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 265 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марта Бешлей
Які факультети є у ЛьвДУВС? Коли проводяться дні відкритих дверей?
Вадим Йосипенко
Я закінчую 11 клас.Хочу навчатися в ЛьвДУВС,отримати спеціальність слідчого або дільничного інспектора.Підкажітьбудь-ласка,на який факультет мені подавати документи?І,з яких предметів складати ЗНО?
Роман Янович
Для Вадим Йосипенко: на факультети 1 або 3-4. ЗНО з української мови і літератури та історії України, крім того, Вам необхідно буде пройти творчий конкурс. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей. Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Роман Янович
Для Annl: Навчання на базі молодшого спуціаліста у ЛьвДУВС, тільки на госпрозрахунковій основі.
Коментувати
Тома Миронишина
Скажіть, будь-ласка , після закінчення навчання на 1 факультеті ким можна працювати і де? І чи можна в прокуратурі?
Роман Янович
Для Тома Миронишина: можна але після того як ви три роки відпрацюєте слідчим.
Коментувати
Ігор Гнаток
Які предмети треба здавати аби поступити на право
Роман Янович
Для Ігор Гнаток: кщо вас цікавить платний юридичний факультет: ЗНО з української мови і літератури, історії України та на вибір іноземна мова або математика.Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Андрій Ромашук
Добрий день. Закінчую 11 клас у спортивному ліцеї, вид спорту футбол, спортивний розряд 1 дорослий. Які ЗНО потрібно здавати щоб вступити на поліцейського і чи можлива державна форма навчання?
Роман Янович
Для Андрій Ромашук:факультети (1-4), готують кадри для Національної поліції за державним замовленням. ЗНО з української мови і літератури та історії України, крім того, Вам необхідно буде пройти творчий конкурс. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей. Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Коментувати
Яна Сасюк
Доброго дня, я збираюся начатись на офіцера патрульної поліції, які екзамени буде необхідно здавати?,які нормативи з фізкультури?, та за який час їх буде необхідно здати?, скільки часу необхідно навчатись?
Роман Янович
Для Яна Сасюк: ЗНО з української мови і літератури та історії України, крім того, Вам необхідно буде пройти творчий конкурс. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта . Навчання на факультеті №3 - три роки. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей. Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Коментувати
Дмитрий Волощук
Вітаю,хочу дізнатися де і коли проходить тест фізичних здібностей?
Роман Янович
Для Дмитрий Волощук: Вам спочатку треба звернутися в кадри НП області де ви проживаєте. Там на Вас оформлять учбову справу івсе розкажуть. Крім того, для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Дмитрий Волощук
Для Дмитрий Волощук: Хочу вступати на факультет №2.Чи є можливість регулярно займатись в тренажерному залі?Хочу дізнатись ще таке.Перший курс в казармі,а починаючи з другого,звичайний гуртожиток та розпорядок як у звичайному університеті?
Victoria Ivashynyuta
Для Дмитрий Волощук: Перший курс курсанти проживають і навчаються в навчально-тренувальному відділі "Верещиця" (с. Верещиця, Яворівського району, 40 км від Львова). Там є всі умови для занять спортом. 2-ий курс курсанти навчаються у Львові, мають можливість проживати як у казармі, так і за межами (винаймати житло). Розпорядлок для НЕ такий як у всіх університетах, однак і не такий як в армії. Дисципліна важлива!
Коментувати
Victoria Ivashynyuta
Для електронної реєстрації кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, в тому числі ЛьвДУВС, створено веб-портал. За посиланням Ви знайдете усю необхдіну інформацію щодо порядку вступу - http://osvita.np.gov.ua/index.php
Вова Радіонов
Доброго дня скажіть будьласка які є факультети
Роман Янович
Для Вова Радіонов: назвами факультетів ви можете ознайомитисяьнасторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВ. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Yulia754
Скажіть які предмети потрібно здавати на спеціальність туризм.Бо на одному сайтів пише,що потрібна іноземна мова ,а на іншому,що Істрія.
Сергій Лесів
Добрий вечір. Що собою являє творчий конкурс ? Які предмети ЗНО потрібно здавати на факультет №2 ? Чи не вплинуть незначні проблеми із зором (70%-90%) на всупну кампанію?
Роман Янович
Для Сергій Лесів: Українська мова та література, історія України,творчий конкурс. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС, Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта та дляпроходження медичної комісії, яка дасть відповідь на другу половину вашого запитання.. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей.
Коментувати
Христина Базюк
Добрий день! Коли буде проводитися творчий конкурс і які норми для дівчат?
Роман Янович
Для Христина Базюк: Ніяких. З методикою творчого конкурсу можете ознайомитися на сторінці "Абітурієнтам" на офіційному сайті ЛЬвДУВС,
Коментувати
Zlata Husonka
Добрий вечір!Чи є творчий конкурс при вступі на юридичний факультет у МВС?
Роман Янович
Для Zlata Husonka: Українська мова та література, історія України, та на вибір математика або іноземна мова. Творчий конкурс ли ше на факультетах 1-3.Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей.
Коментувати
Marta Bulachek
Доброго дня! Мене цікавить вступ на факультет з підготовки слідчих, чи потрібне ЗНО, і які саме екзамени потрібно здавати? (бакалавра здобувала в МВС, економічний факультет)
Роман Янович
Для Marta Bulachek: Українська мова та література, історія України,творчий конкурс. Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей.
Коментувати
Катюша Несторик
Доброго дня. Чи могтиму я поступити до вас, якщо вже навчалася на бухгалтера? Якщо так, то які предмети потрібно здавати на ЗНО?
Роман Янович
Для Катюша Несторик: Можна. Ви бажаєте продовжити освіту за фахом чи отримати інший фах. Де ви навчаєтеся і який у вас буде диплом? Уточніть, будь ласка, ваше запитання. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Вікторія Микитюк
Доброго Дня! Скіки потрібно вчитись? Оплата? Чи можна іти з 9 класу?
Роман Янович
Для Вікторія Микитюк: У всі виші України приймають осіб з повною середньою освітою. Що стосується інших запитань уточніть на якому факультеті ви бажаєте навчатися.Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Viktoria
які нормативи потрібно здавати на творчому конкурсі?
Роман Янович
Для Viktoria: Ніяких.Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Markiyan
Доброго дня. Хочу в 2018 році вступити до університету на офіцера патрульної поліції. Я здаю ЗНО з Історії, укр.мови та літератури. І ще треба творчий конкурс писати?
Роман Янович
Для Markiyan: На сьогодні так. Але я б вам радив здавати три ЗНО а краще чотири. Наприклад математику чи іноземну мову. Оскільки правила прийому ще остаточно не затверджені. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати
Міла
Доброго дня.Скажіть будь ласка,чи обов’язково жити дівчині в казармі?
Роман Янович
Для Міла: на факультетах 1-3. 1 рік обов"язково. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!