Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) (032)261-53-22, 295-47-73
м. Львів, вул. Городоцька, 26  (карта)
http://www.lvduvs.edu.ua

(032) 258-61-47, 258-65-72, 258-68-02
інформація підтверджена

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр» (за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент») та «магістр» (за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Менеджмент»).

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7 200 до 15 900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:6612
Місто:Львів
Рейтинг університетів "Компас" (2013):189 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 18.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
1074
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 243 оцінок.

Відгуки про Львівський державний університет внутрішніх справ (ЛьвДУВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ivan
Доброго дня. Якщо я иду на патрульного поліціЇ і я здав ЗНО, потім ще потрібно здавати якісь тести щоб вступити в університет?
Roman Bortnyk
Доброго дня. Скажіть будь ласка, коли буде день відкритих дверей?
Ангеліна
Доброго вечора! Вибачте будь ласка, хотіла запитати, чи є гуртожиток у ЛьвДУВС. На одному сайті пишуть так, а на іншому навпаки, тому скажіть будь ласка ті хто в ньому живе, чи просто знає.
Роман Янович
Для Ангеліна: Курсанти перших курсів обов"язково проживають в казармі ( в гуртожитку на території НВ "Верещиця". Потім за бажанням. Студентів факультетів 6-8 гуртожитками не забезпечуються ( на сьогоднішній день), але керівництво факультетів сприяє розселенню студентів у гуртожитках інших ВНЗ м. Львова.
Коментувати
Виктория Фесюк
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, чи можу я вступити на факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства, після жду ім і франка , природничого факультету.? які вступні екзамени потрібно здавати? і чи вплине той факт, що мій брат по матері має судимість (перебував у місцях позбавлення волі 10 років тому) ?
Роман Янович
Для Виктория Фесюк: для того щоб дати Вам правильну відповідь в мене є до Вас багато запитань, зокрема стосовно вашого віку, брата та навчання. Зателефонуйте мені, будь ласка за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей 25.11.2017
Коментувати
Dima
Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на факультет 3 у 2018 році якщо здавав зно у 2017
Роман Янович
Для Dima: У цьому році приймаються результати ЗНО за 2016-2018 рік окрім ЗНО іноземної мови.Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей.
Коментувати
Natalie Bernstein
Добридень, скажіть чи можно поступити до магістратури з психології управління? І що для цього потрібно, бо на сайті інформацію про магістартуру не знайшла.
Роман Янович
Для Natalie Bernstein: Для цього необхідно здати єдине фахове випробування з психології та іноземної мови. Для осіб які поступають на базі бакалавра чи спеціаліста за іншою спеціальністю необхідно здавати додаткове випробування з біології.
Коментувати
Юля
Які придмети потрібно здавати щоб поступити на криміналістику? І чи обовязко потрібно жити в казармі?
Роман Янович
Для Юля: факультету криміналістики у ЛьвДУВС не існує. Якщо Вас цікавить факультет кримінальної поліції - Українська мова та література, історія України,творчий конкурс. Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70. Запрошую, також, відвідати Дні відкритих дверей.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня. Скажіть будь ласка які предмети ЗНО здавати на факультет з підготовки слідчого?
Роман Янович
Для Вікторія: Українська мова та література, історія України,творчий конкурс. Для вступу на цей факультет Вам необхідно заздалегідь звернутися в кадрові підрозділи ГУНП вашої області для оформлення справи абітурієнта. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Михайло Густ
Доброго дня. Скажіть будь ласка які факультети на заочній формі навчання?
Роман Янович
Для Михайла Густ: ФАКУЛЬТЕТ № 4 (ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ) здійснює підготовку фахівців на заочній формі навчання за спеціальністю «Право». ФАКУЛЬТЕТ № 5 (ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ ЦИВІЛЬНИХ ОСІБ) дійснює підготовку фахівців на заочній формі навчання за спеціальністю «Право», "Психологія", "Менеджмент", " Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування".
Коментувати
Nastia
Доброго дня. Скажіть будь ласка які придмети ЗНО здавати на факультет психології в 2018р
Роман Янович
Для Nastia: Біологія,українська мова та література, історія України або іноземна мова. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Лясковець Володимир
Доброго дня . Хочу в 2018 році вступити до університету на офіцера патрульної поліції! Чи потрібно при цьому здавати ЗНО ?
Роман Янович
Для Лясковець Володимир: Для вступу на факультет привентивної поліції №3 небохідно здавати ЗНО: українська мова та література, історія України. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Надія
Доброго дня. Чи впливає фізичний конкурс на вступ до університету, чи він просто вноситься в особову справу?
Victoria Ivashynyuta
Для Надія: Звісно впливає. Це ще один з етапів відбору, який показує наскільки кандидат готовий до навчання, з початку, та несення служби. Рівень фізичної підготовленості визначають в Головних управліннях Нацполіції у Вашій області. Якщо результат буде позитивним, тоді Ваша навчальна справа вступника буде направлена до ЛьвДУВС для участі в конкурсі.
Коментувати
Mariya Kykena
Добрий вечір, скажіть, будь ласка, чи можу я перевестись до вас з іншого університету на заочне ?
Роман Янович
Для Mariya Kykena: Для Mariya Kykena: Можливо, але невідомо де ви вчитеся, за якою спеціальністю. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Mariya Kykena
До кого звертатися по цьому номеру ?
Victoria Ivashynyuta
Для Mariya Kykena: до провідного фахівця відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Романа Михайловича Яновича. Він відповість на всі Ваші запитання щодо вступу та навчання у ЛьвДУВС )
Коментувати
Marta Fera
Доброго дня, хочу поступати до вас на психологію. Скажіть будь ласка які предмети потрібно здавати на ЗНО
Роман Янович
Для Marta Fera: Українська мова та література,біологія, історія або іноземна мова на вибір.
Михайло Густ
1. Коли найближчим часом у вас день відкритих дверей? 2. Що потрібно аби поступити (заочно) на факультет номер 4? 3. Чи потрібно здавати фіз-нормативи при вступі на цей факультет(4)? 4. Якщо потрібно фіз-нормативи то коли і де їх сдається ?
Роман Янович
Для того щоб поступити на факультет №4 необхідно служити в поліції чи інших підрозділах МВС,
Коментувати
Даша Юсенко
Доброго дня)Хочу поступати до вас у 2018р. на право.Скажіть будь ласка яке ЗНО треба здавати?
Роман Янович
Для Даша Юсенко: Якщо Вас конкретно цікавить юридичний (госпрозрахунковий) факультет-Історія України, українська мова та література, на вибір іноземна мова або матиматика. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Iliuk Pavlo
Доброго дня.Хочу поступити до вас в 2018 році.Хочу бути в лавах патрульної поліції Які потрібно для цього здати ЗНО?
Роман Янович
Для Iliuk Pavlo: Університет готує офіцерів поліції, а також юристів , економістів та психологів на госпрозрахунковій основі. Для того щоб стати патрульним ЗНО здавати не потрібно, Зверніться в кадри патрульної поліції. Якщо ж Ви все таки Бажаєте отримати вищу освіту у нашому ВУЗі зателефонуйте мені для детальної інформації. Тел. 0679224670
Коментувати
Ліля
Дорого дня. Хочу поступати до вас в 2018 році. Хочу по справах діте на який це факультет? І чи буде ще день відкритих дверей
Роман Янович
Для Ліля: Спеціального факультету для поліції у справах дітей, думаю, нема в жодному Вузі. Думаю вам підійдуть факультети №2 або 3. Щодо дня відкритих дверей, то планується найближчим часом провести ДВД по факультетах і під кінець листопада загальноуніверситетський. Пропоную Вам зателефонувати мені найближчим часом (0679224670) і ми домовимось як Вас проінформувати про точну дату ДВД.
Коментувати
Іван Шевченко
Доброго дня, хочу вступати у 2018 році на факультет Підготовка фахівців для кримінальної поліції, які обовязкові предмети потрібно здавати на ЗНО?
Роман Янович
Для Іван Шевченко: Для Іван Шевченко: Українська мова та література, історія України. Детальніша інформація за тел. 067 922-46-70.
Коментувати
Анастасия Громова
Скажіть будь ласка , які предмети я повинна здавати на факультет криміналістики ? Бо як я дізналася ,то треба здавати не англійську мову , а математику (як обов’язковий предмет )
Роман Янович
Для Анастасия Громова: Факультету криміналістики у ЛьвДУВС немає. Запрошую Вас на День відкритих дверей у #ЛьвДУВС! 30 вересня 2017 о 12.00 год! м. Львів, вул. Городоцька, 26! Чекаємо на усіх охочих! Детальніше тел.067- 922-46-70 Ви зможете отримати вичерпні відповіді на питання, що Вас цікавлять.
Коментувати
Bogdan Volodimirevich
Маю наміри в 2018 поступати в даний вуз на слідство або правоохоронну діяльність. Які потрібно здавати предмети із ЗНО, дізнатися інформацію про творчий конкурс із права. Який розпорядок дня на перших 2 курсах(життя в казармі) і де проживають студенти на 3-4 курсі(квартира чи казарма). І чи після вузу тебе не відправлять працювати "участковим".
Роман Янович
Для Bogdan Volodimirevich: Запрошую Вас на День відкритих дверей у #ЛьвДУВС! 30 вересня 2017 о 12.00 год! м. Львів, вул. Городоцька, 26! Чекаємо на усіх охочих! Детальніше тел.067- 922-46-70 Ви зможете отримати вичерпні відповіді на питання, що Вас цікавлять.
Iryna1705
Для Bogdan Volodimirevich: Для Іван Шевченко:
Коментувати
Аля Масік
Скажіть будь ласка,чи можу я перевестись на другий семестр чи на другий курс на Право? І що для цього потрібно? і якщо можна,то в яких числах це потрібно зробити і які документи для цього потрібно?
Роман Янович
Для Аля Масік: Всі переведення здійснюються тільки при умові закінчення 1 курсу. День відкритих дверей у #ЛьвДУВС! ???? 30 вересня! ???? о 12.00 год! ???? м. Львів, вул. Городоцька, 26! ????Чекаємо на усіх охочих! Детальніше тел.067- 922-46-70
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!